Menú

Horaris de les competicions

Descobreix els grups de base a l'Arena 1000 de Vilanova i la Geltrú

El Departament de Competicions de la Reial Federació Espanyola d'Handbol ha donat a conèixer els grups a cada categoria de base de l'Arena 1000 de Vilanova i la Geltrú, primera cita al calendari de l'Arena Handball Tour 2024.

JUVENIL MASCULÍ
Grup A | Club Handbol Platja Rayito Saliner, Platges de Fuengirola, Mubak BHB, Club Handbol Getasur
Grup B | Spit ARHS Team JM, Llorens GMR HP Pepperonis, Handbol Marni Platja
Grup C | Movex Handbol Platja Granollers 'B', Afemefa BMP Lepe, CMBP Carboneres
Grup D | Movex Handbol Platja Granollers, CHP Lleons d'Arena Gandia, Policlínica Las Acacias Azuqueca

JUVENIL FEMENÍ
Grup A | Meravelles Benalmádena, Bay Bandits HCSB, Llopis Handbol Platja Sevilla
Grup B | Movex Handbol Platja Granollers, Platges de Fuengirola, CBMP Carboneras
Grup C | Club Handbol Platja Rayito Salinero, Club Handbol Getasur, Movex Handbol Platja Granollers 'B'
Grup D | BMP Sese, Grup Tititos BMP Azuqueca, Llorens GMR HP Pepperonis

CADET MASCULÍ
Grup A | Aston Biar, Platges de Fuengirola 'A', Konery BMP Mar Menor, Handbol Platja Lepe
Grup B | Iplacea, Spit ARHS Team CM, Club Handbol Platja Rayito Salinero
Grup C | CHP Lleons d'Arena Gandia, Agrupalmeria BMP Urci Almeria 'A', Mubak BHB
Grup D | Movex Handbol Platja Granollers, CBMP Carboneres, Llorens GMR HP Pepperonis

CADET FEMENÍ
Grup A | Club Handbol Getasur, CBMP Carboneras, Handbol Platja Lepe, Club Handbol Vilanova i la Geltrú
Grup B | Aston Biar HSJD Blau, Mubak BHB, Llorens GMR HP Pepperonis
Grup C | Club Handbol Xàbia, BMP Sese, Grup Tititos BMP Azuqueca
Grup D | Club Handbol Platja Rayito Salinero, Aston Biar HSJD Rosa, Platges de Fuengirola 'B'

INFANTIL MASCULÍ
Grup A | Movex Handbol Platja Granollers 'A', Llorens GMR HP Pepperonis, Movex Handbol Platja Granollers 'B', Konery BMP Mar Menor
Grup B | Mubak BHB, Club Handbol Xàbia, Club Handbol Vilanova i la Geltrú, Handbol Platja Lepe

INFANTIL FEMENÍ
Grup A | Club Handbol Xàbia, Konery BMP Mar Menor, Getasur, Handbol Platja Sese
Grup B | Mubak BHB, Club Handbol Vilanova i la Geltrú, Handbol Azuqueca

En properes dates coneixerem els diferents grups de categoria Sènior , així com el calendari definitiu de l'Arena 1000 de Vilanova i la Geltrú.

Graella d'horaris provisional pendent del tancament definitiu dels termini d'inscripcions per als equips participants.

-  Divendres 7 de juny:

d'11.00 a 14.00 h i de 16.00 a  21.30 h.

-  Dissabte 8 de juny:

de 9.00 a 14.00 h i de 16.00 a 21.30 h.

Dissabte, des de les 18.30 h., se celebraran les finals de categories infantils (femenina i masculina) i la categroaia cadets (femenina i masculina).

Lliurament de trofeus a les 21.15 h.

-  Diumenge 9 de juny:

de 9.00 a 14.30 h.

Diumenge se celebraran les finals juvenils des de les 11.30 h (femenina i masculina)

Finals de la categoria sènior des de les 13.00 h (femenina i masculina).

Lliurament de trofeus  a les 14.30 h

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord