Menú

Directori

Nom Adreça Contacte
Agència local de l'energia (ALE)
Rambla de la Pau, 44
938169004
938140000 (Ext. 2020)
cria@vilanova.cat
Companyia d'Aigües de Vilanova i la Geltrú
Carrer del Col·legi, 38
938115858
companyia@aiguesvng.cat
EBASP Mar
Carrer del Marquesat de Marianao, 2
938140000 (Ext. 3420)
salut@vilanova.cat
ssocials@vilanova.cat
Gabinet d'Alcaldia i Comunicació
Plaça de la Vila, 8
alcaldia@vilanova.cat
comunicacio@vilanova.cat
protocol@vilanova.cat
938140000 (Ext. 2520)
Mas Codina
Avinguda de Cubelles, 88
938100698 Mancomunitat
938100722 Consorci de Turisme
938100722 (Node Garraf)
Neàpolis. Espai de la tecnologia i les idees
Rambla de l'Exposició, 59-69
936571221
Oficina d'Acció Social
Carrer del Marquesat de Marianao, 2 BX
938140000 (Ext. 3420)
ssocials@vilanova.cat
Oficina d'Atenció a l'Empresa
Avinguda de Francesc Macià, 1
empresavng@vilanova.cat
93 814 00 00 ext. 2518
Oficina d'Atenció als Barris
Plaça de la Vila, 8
Oficina d'Atenció als Barris. Casal de Gent Gran
Carrer de Josep Llanza, 4
Oficina d'Atenció als Barris. Centre Cívic La Collada-Els Sis Camins
Carrer de la Turbina, 19
Oficina d'Atenció als Barris. Centre Cívic La Geltrú
Plaça de l'Associació d'Alumnes Obrers, 1
Oficina d'Atenció als Barris. Centre Cívic La Sardana
Carrer de Josep Anselm Clavé, 74
Oficina d'Atenció als Barris. Centre Cívic Mar
Passeig Marítim, 73
Oficina d'Atenció als Barris. Centre Cívic Molí de Vent
Carrer de l'Aigua, 203
Oficina d'Atenció als Barris. Centre Cívic Sant Joan
Jardins de Francesc Macià, s/n
Oficina d'Atenció als Barris. Centre Cívic Tacó
Avinguda de Vilafranca del Penedès, 26
Oficina d'Atenció Ciutadana - OAC
Plaça de la Vila, 8
938143900/ 010 Preu trucada del 010: 0,15 € per a l'establiment de trucada i 0,18 € per minut
atencio@vilanova.cat
Oficina de Compres i Serveis Generals
Carrer dels Escolapis, 6
938140000 (Ext. 2570)
compres@vilanova.cat
Oficina de Contractació d'Obres
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2080)
Oficina de Convivència
Plaça de la Vila, 12 (Casa Olivella)
938140000 (Ext. 3370)
convivencia@vilanova.cat
938169013
Oficina de Cooperació i Solidaritat
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2040)
Oficina de Cultura
Plaça de la Vila, 12
938140000 (Ext. 3130)
cultura@vilanova.cat
Oficina de Disciplina Urbanística
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2130)
disciplina@vilanova.cat
Oficina de Fira de novembre
Avinguda de Francesc Macià, 1
firanovembre@vilanova.cat
Oficina de Gestió del Talent i les Persones (Personal)
Carrer de l'Havana, 18
938141601
personal@vilanova.cat
938140000 (Ext. 1190)
Oficina de Gestió Tributària
Plaça de la Vila, 8
938140000 (extensió 2610)
gestiotributaria@vilanova.cat
Oficina de la Defensora de la Ciutadania
Plaça de l'Associació d'Alumnes Obrers, s/n
938147406
defensora@vilanova.cat
Oficina de la Gent Gran
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2040)
gentgran@vilanova.cat
Oficina de la Policia Local
Carrer del Pare Garí, 72
092 / 938106666
policia@vilanova.cat
Oficina de l'Espai d'Equitat
Plaça de la Vila, 8
938169002
equitat@vilanova.cat
Oficina de Llicències d'Activitats
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2160)
activitats@vilanova.cat
Oficina de Llicències d'Obres
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2150)
llicencies@vilanova.cat
Oficina de Medi Ambient
Rambla de la Pau, 44
938140000 (Ext. 2020)
mediamb@vilanova.cat
Oficina de Mediació Comunitària
Plaça de la Vila, 12 2n
938147613
938140000 (Ext. 3378)
mediacio@vilanova.cat
Oficina de Patrimoni Municipal
Plaça de la Vila, 8
938140000 (ext. 2190)
urbanismeiobres@vilanova.cat
Oficina de Recaptació
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2630)
recaptacio@vilanova.cat
Oficina de Salut pública
Plaça d'Enric Cristòfol Ricart, 12
938140000 (Ext. 3390)
salut@vilanova.cat
Oficina de Secretaria, Contractació i Responsabilitat Social Corporativa (RSC)
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 1060)
secretaria@vilanova.cat
Oficina de Tecnologies de la Informació i la Comunicació
Plaça de la Vila, 11 1r
938140000 (Ext. 2770)
sistemes@vilanova.cat
Oficina de Tresoreria
Plaça de la Vila, 11 2n
938140000 (Ext. 2660)
tresoreria@vilanova.cat
Oficina dels Mercats Municipals
Plaça de Soler i Carbonell, s/n
938930085
Oficina d'Esports
Plaça de la Vila, 12 03
938140000 (Ext. 3340)
esports@vilanova.cat
Oficina d'Estadística
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2760)
estadistica@vilanova.cat
Oficina d'Intervenció
Plaça de la Vila, 11 02
938141741 (Ext. 2670)
intervencio@vilanova.cat
Oficina d'Urbanisme
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2190)
urbanismeiobres@vilanova.cat
Oficina Jove Garraf
Carrer de Sant Sebastià, 11
garraf@oficinajove.cat
938937777
Oficina Municipal de Turisme
Passeig del Carme, s/n
938154517
turisme@vilanova.cat
Oficina Municipal d'Informació al Consumidor - OMIC
Plaça de la Vila, 10
omic@vilanova.cat
938935555
Oficina Tècnica del Programa Agenda 21 Escolar
Rambla de la Pau, 44
938158042
938101602
OME. Oficina Municipal d'Escolarització (oficines a l'IMET)
Carrer de la Unió, 81-87
938140440
info@imet.cat
Punt d'Informació Turística
Plaça de la Vila, 11
938140000 Ext. 3218
turisme@vilanova.cat
Regidoria de Participació, Cooperació, Gent Gran i Memòria Històrica
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2040)
participacio@vilanova.cat
Servei d'habitatge
Plaça de la Vila, 8 Edifici nou, 1r pis
938169031
habitatge@vilanova.cat
938140000 (Ext. 2060)
Servei d'Infància i adolescència
Carrer de Sant Sebastià, 11 - edifici TOC
938140000 (Ext. 3034)
infancia@vilanova.cat
Servei d'infància. Regidoria d'Infància i Joventut
Carrer de Sant Sebastià, 11
938140000 (Ext. 3034)
infancia@vilanova.cat
Unitat de Gestió d'Expedients sancionadors
Plaça de la Vila, 8 (edifici nou, planta baixa)
93 8140000 ext. 2273
sancionadors@vilanova.cat
VNG Inclusió - Oficina tècnica del Pla Local d'Inclusió Social
Plaça de la Vila, 12 2a
vnginclusio@vilanova.cat
938140000